KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948063
nr 1294 8063
Oidentifierad konstnär. Kust, Signerad. Olja på duk, 58x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:26:12
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr